12mm x 3200mm Hydraulische CNC-schaar | WDL11K-12×3200 | Wuxi Wonderly
Automatische buigmachine
537 Meningen
Ga Nu Praten.
12mm x 3200mm Hydraulische CNC Guillotine Scheermachine WDL11K-12×3200 Wuxi Wonderful Wuxi Wonderly Industry Equipment Co., Ltd. presenteert met trots deWDL11K-12×3200 Hydraulische CNC-gusset ... Bekijk meer
Berichten van bezoekers Laat een bericht achter.
Ga Nu Praten.
Meer informatie
Gerelateerde video's
Metalen koperen buizen Max 67mm Diameter 63NC semi-automatische buigmachine 00:24
Metalen koperen buizen Max 67mm Diameter 63NC semi-automatische buigmachine